Tadilat

Firmamız, kaliteli malzeme seçimi ve doğru işçilikle; konut, villa, ofis, endüstriyel yapılar, sağlık yapıları ve eğitim yapılarına tadilat hizmetleri vermektedir. Uygulamalarımız, proje aşamasından teslim aşamasına kadar mimar ve mühendislerimizin kontrolünde devam etmektedir.

 

TADİLAT

 • Mutfak, Banyo
 • Dış Cephe
 • Zemin ve Seramik
 • Alçıpan ve Asma Tavan
 • Çatı ve İzolasyon
 • Kapı Pencere Doğrama
 • Ofis Bölme Sistemleri
 • Ahşap Uygulamaları
 • Metal-Çelik Uygulamaları
 • Mekanik Tesisat
 • Elektrik Tesisatı

TADİLAT

Sektörün lider firmalarından Enta Mimarlık Yapı, tecrübesi ve profesyonelliği ile her türlü bina, endüstriyel yapı, okul, hastane, villa, çok katlı binalara, otellere yüksek kaliteli malzeme ve eğitimli personeli ile tadilat hizmeti verir.

Mutfak Banyo Tadilatı

Ailenizle birlikte keyifli dakikalar geçirdiğiniz mutfaklarınızın ve günün yorgunluğunuzu attığınız banyolarınızın tadilatını mimar ve mühendislerimizden oluşan ekibimizle birlikte fonksiyonellik ve estetiği birleştirerek yapıyoruz.

Mutfak tadilatı, mutfak tasarımlarının doğru yapılması, dolap tasarımları, malzeme seçimi, tezgah seçimi önemlidir. Biz sizin hayallerinizi gerçekleştirecek tasarımlara imza atıyoruz.

Banyo tadilatı banyonuzu yenilemeye karar verdiyseniz biz sizi uzun uğraşlardan, paranızın boşa gitmesinden, yanlış tercihlerden sizleri kurtarıyoruz. Ücretsiz keşif ve tasarımlarımızla yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Dış Cephe

Firmamız, dış cephe kaplama tasarımlarını ahşap, kompozit, doğal taş, siding gibi malzemelerle sizlerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirir. Dış cephe tasarımlarında malzeme kalitesi ve seçimine dikkat edilmelidir. Dış cephe kaplamaları ile farklı, modern, ekonomik ve estetik binalara kavuşabilirsiniz.

Zemin ve Seramik

Firmamız tüm inşaat yapım işlemlerinde profesyonel ekibi ile projelere uygun çeşit ve renklerde kaliteli zemin ve seramik malzemeleri ile yapar.

Alçıpan ve Asma Tavan

Alçıpan asma tavan estetik ve tasarımı birleştiren büyük yüzeyli tavanlara uygulanan yangına dayanıklı, elektrik döşemelerinde istenmeyen kabloların gizlenmesini sağlayan, akustik ve dünya standartlarında uyguladığımız mimari uygulamalardır.

Çatı ve İzolasyon

Yaşadığınız alanların daha konforlu hale getirilmesi için çatı kaplama, çatı izolasyonları ile ısı ve ses yalıtımını sağlayabilirsiniz. Firmamız kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile çatı kaplama ve izolasyon işini titizlikle yapar.

Kapı Pencere Doğrama

Tüm binalarınızın iyi bir yalıtım sağlaması, mukavemeti yüksek olması, uzun ömürlü olması ve sürekli bakım gerekmemesini için kapı pencere ve doğrama işleriniz firmamız tarafından tecrübeli elamanlarımız tarafından yapılır.

Ofis Bölme Sistemleri

İş yerlerinizde, ofislerinizde fonksiyonel ve estetik ofis bölme sistemleri uygulamaları ile size en iyiyi en kaliteliyi sunarız.

Ahşap Uygulamaları

İnşaat yapı sektöründe projelendirilen tüm yapıların ahşap uygulamaları firmamız tarafından mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizin denetiminde üstün kalite malzemeler kullanılarak yapılır.

Metal Çelik Uygulamaları

Firmamız tarafından projelendirilen tüm inşaat yapılarda metal çelik uygulamaları proje dahilinde gerçekleştirilir. Çelik yapılarda kullanılan metal kaplamalar iklim koşulları, havalandırma, nem kontrolü ve estetik görünüm dikkate alınarak yapılır.

Mekanik Tesisat

Firmamız mühendislerimiz tarafından hazırlanan mekanik tesisat projeleri binaların konforunu arttırarak yaşam standartlarını yükseltmek için gerekli tüm çalışmaları yapacak yetkinliktedir. Makine mühendislerimiz ve teknik ressamlarımız tarafından hazırlanan mekanik tesisat projeleri kanuna ve yönetmeliklere uygun olarak yapılır.

Mekanik Tesisat Projeleri;

 • Isıtma Tesisatları
 • Soğutma, Klima Tesisatları
 • Havalandırma Tesisatları
 • Temiz Su Tesisatları
 • Atık Su Tesisatları
 • Yangın Söndürme Sistemleri
 • Doğal gaz Tesisatı
 • Buhar Tesisatları
 • Havuz Tesisatları

Firmamız tarafından yapılan projelerde dayanıklılık, uzun ömür, çevre hassasiyeti, kolay kullanım, işlevsellik güvenilirlik ön plandadır.

Elektrik Tesisatı

Mimarlık yapı firması olarak binaların elektrik tesisatları projelendirilmesi belirli standartlara uygun olarak hazırlanır. Firmamızın elektrik mühendisleri tarafından hazırlanan projelerle güvenilir ve kalıcı çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Bilgi, tecrübe, kusursuz işçilik, kaliteli malzeme ve ekonomik bütçelerle evlerinize, iş yerlerinize uzun ömürlü güvenilir elektrik tadilatı, elektrik tesisat projelerini taahhüt ettiği sürede gerçekleştirir.

Müşterilerine danışmanlık hizmeti veren firma otomasyon, kontrolörlük, proje yönetimi konularında desteklerine devam ediyor. Konut inşaatları, çok katlı binalar, AVM’ler, Endüstriyel tesisler, toplu konutlar, plazalar vs. için elektrik tesisat taahhüt hizmetini bizden eksiksiz alabilirsiniz. Ayrıca tüm elektrik tesisat sorunlarının çözümü ve malzeme temini noktasında sizlerin yanınızdayız.

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile istekleriniz doğrultusunda hazırladığımız projeyi sizlere en kısa sürede sunarız.