Mimarlık

Enta Mimarlık Yapı en iyi mimarlık şirketleri arasındadır. Marka olmuş mimar, iç mimar kadrosu ile AVM’ler, çok katlı binalar, oteller, iş merkezleri, villalar, müstakil evler, hastaneler, oteller, restoranlar, ofis binaları farklı yaratıcı mimari tasarımlarla benzersiz projelere imza atar.

İmzasını attığı her projede alkışlanacak mimari tasarımlarda aklınıza “Bu projenin mimarı kim” sorusu aklımızı kurcalar. Dünyada hızla gelişen sektörlerden olan inşaat sektörü kendini kanıtlayan markalı mimarlık ofislerini de ortaya çıkarttı. Marka olarak, markalı mimarlık ofisimiz yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atmaya devam ediyor.

Mimarlık hayal gücünün yaratıcılığa dönüştüğü sanatla iç içe geçmiş bir meslektir. Büyük ölçekli, küçük ölçekli her türlü yapının tasarımını projelendirerek, yürütecek alt yapıya sahip olan firmamız, çağın ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde çalışmalarını yürütür. Araştırma, güven ve yılların verdiği uygulama deneyimleri ile yüksek standartlarda, kalıcı, sürdürülebilir ve geleceğe yönelik benzersiz mimari yapılar inşa eder.

Firmamız mimarlık ve mühendislik hizmetleri olarak mimari projelerde imar planları yapmak ve yürütmek, peyzaj mimarlığı müşavirlik, danışmanlık hizmeti verir. Teknik hesaplar, etüt ve fizibiliteler çalışmalarını yaparak hizmet eder. Müşterilerimize her zaman en iyiyi sunmak için ekibimiz mimari projeleri analizini ve çalışmalarını hazırlar. Ekibimiz tasarımlarında çok yönlülüğe önem verir. Mekansal, bölgesel, kültürel, ekonomik analizler ortaya konularak projeler hazırlanır.

Restorasyon çalışmalarında bölgenin tarihine, dokusuna kimliğine uygun çalışmalara, tarihi eserlerin restorasyonunda dokuyu koruyarak onarım ve yenileme yapılır. Restorasyon projelerinde tasarımlar lazer tarama teknolojisi kullanarak hatasız çizimlerle ölçülendirerek aslına uygun restore ediyoruz.

Mimar ve iç mimarlardan oluşan profesyonel ekibimiz ile her alanda uyguladığı projelerle çağın gereklerine uygun benzersiz mimarı tasarımlar hazırlıyoruz. Çözüm odaklı projeler marka ve kalite değerini yükseltir. Huzurlu doğal yaşam alanları, teknolojiye ayak uyduran modern çizgisiyle birleştiren tasarımlar ile eşsiz yapılar sunar.

Kusursuz, yenilikçi mimari tasarımlar ve yeni ufuklar açan projeler ile hayal edemeyeceğiniz mimari formlar için sizleri mimarlık ofisimize bekliyoruz.