İç Mimarlık

İç Mimarlık hayatınızın çoğu vaktini geçirdiğiniz yaşam alanlarınızı; evinizi, ofisinizi, iş yerinizi, kurumsal alanları, hastane, restoran, cafe vs. mekanların iç mekan tasarımlarını, aydınlatmalarını, renk seçimlerini ve dahası tüm gereksinimlerini belirleyerek sizinle birlikte şık ve işlevsel iç tasarımlar yapan mimarlığın bir koludur.

İnsanların kalabalık, beton yığınlarından oluşan şehirlerden yorucu yaşamdan bir an uzaklaşmak sakin huzur veren eşsiz iç mimari tasarımlar ile tasarlanmış doğa ile iç içe evler, ofisler, villalar tasarlıyoruz. Profesyonel Enta Mimarlık Yapı mimar, iç mimar ve mühendislerden oluşan ekibi ile benzersiz iç mimari tasarımları hayata geçirir. Firmanın dekorasyon uygulamaları insana huzur veren aynı zaman modern çizgileri ile yaşantınızı daha konforlu hale gelmesine katkıda bulunur.

Enta Mimarlık Yapı yaratıcı iç mekan tasarımları müşteri istekleri doğrultusunda modern ve klasik yapıları sentezleyerek yenilikçi çözümler sunar. İç mimarlarımızın bilgi birikimi, tecrübesi ile sorunun araştırılarak tüm yönlerinin göz önünde bulundurularak çözüm önerileri sunar. Mimari tasarım sürecinde ihtiyacın ve isteklerin doğru şekilde ortaya konulması ve belirlenmesi gerekir. İç mimarın belirlenen alan içerisinde ne tür aktivitelerin yapılacağı, yaşam alanlarına ne kadar yer vereceğinin belirlenmesi gerekir. İç mimari dekorasyonu yapılacak mekana göre ölçümler, fotoğraflar, sosyal ve kültürel bilgilere sahip olunur. Mimari tasarım sürecinde tüm bilgiler toplandıktan sonra analiz edilir. Analizler mimari tasarım sürecinde taleplerle sentezlenerek tasarımcının yaratıcılığı ile birleşir. Hazırlanan avan proje üzerinde değişiklik yapılabilir, kesin proje ortaya çıkar.

Yaşam alanlarınızı yenilerken profesyonel ve işlevsel tasarımlar ile modern çizgilerin birleştiği ruhu olan mekanlar tasarlıyoruz. Dekorasyon, yerleşim alanları, renkler, objeler, aydınlatmalar ile hayal ettiğinizden güzel dekorasyonlar tasarlayabiliriz. Mekandaki boş alanların en uygun şekilde değerlendirilmesi, karanlık alanların yeterince aydınlatılması ve alanların fonksiyonelliği iç mekan tasarımları ile mükemmel hale gelir.

Evlerinizde çatı katları, merdiven boşlukları, mutfak, balkon ve teraslar yaşantınızı kolaylaştıracak şekilde değerlendirilir. Size farklı alternatiflerle verimli ve fikirler sunularak çözümler üretilir.

İç mimarlık konseptlerimiz ile konforlu ve işlevsel oluşturarak profesyonel bir bakış açısı sunmak için deneyimli iç mimarlarımız size özel projeler yaratıcı tasarımlar hazırlar. Mekan tasarımları, iş yeri iç mekan tasarımları modernlik ve lüks bir arada sentezlenir. Mükemmel bir iç mekan tasarımına kavuşmanız bizimle her zaman mümkündür. Firmamız müşteri memnuniyeti hedefi ile kişilerin yaşam alanlarına dokunarak kaliteli bir yerde yaşamasını, çalışmasını düşünerek tasarlar.

Mimari ofis dekorasyon, ne tür bir yenilik istiyorsanız, verimli ve çok yönlü tasarımlar ile marka değeriniz belirgin şekilde ortaya çıkar. Duvar renkleri, mobilya seçimi, tablolar, dekoratif objeler ile bütünlük içerisinde farkınızı ortaya çıkarır.

Konsept iç mimari tasarımlarımız villa dekorasyon, mağaza dekorasyon, fuar alanı dekorasyon, otel dekorasyon, restoran dekorasyon, endüstriyel tesis dekorasyon, mobilya dekorasyon ve tüm iç mekan tasarımları ve yaratıcı çözümler uzman ve dinamik ekibimizle gerçekleştirilir.

İç mimari tasarımlar plan, proje ve etütleri, 3D görselleme, mobilya tasarımları dekorasyon üzerine her şey yaratıcı, doğal, özgün, eşsiz, modern ve yenilikçi projeler için tasarım dünyamıza sizleri bekliyoruz.