Danışmanlık

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğumuz, alanında uzman Mühendislerimiz ve Mimarlarımızla, sizleri daima doğru yönlendirmekteyiz. Konut, fabrika villa otel, turizm yapıları, endüstriyel yapıların arazi seçimi ve alımı, proje tasarımı ve gerekli ruhsatlarının alımı ve söz konusu tasarımın gerçekleştirilmesi ile ilgili  danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi hizmetleri verilmektedir.

 

Enta Mimarlık Yapı şirketi olarak endüstriyel yapılar, çok katlı binalar, alışveriş merkezleri, toplu konut inşaatları, villa, otel, turizm yapıları, sosyal tesisler için her türlü arazi seçimi ve alımı, projelendirilmesi ve uygulaması, ruhsat alımı gibi tüm hizmetleri danışmanlık kapsamında vermekteyiz.

Sektöre uzun yıllardır hizmet veren firmamız işinin uzmanı mimar ve mühendis kadrosu ile mimari projelerin hazırlanıp avan proje ile başlayan ve ruhsat sürecine kadar yönetilir. Maksimum müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkan firma her türlü projenin yönetimi yapar ve sizlere detaylı bilgi sunar. Mimari danışmanlık kapsamında yapıların projelendirilmesi, işin niteliklerine, teknik şartnamelerine uygun olarak yürütülmesini sağlar.

Her bir tasarım için yaptığımız çalışmalarımızın eşsiz konsept tasarımlar ve doğru analiz ile sizlerin isteklerinizi birleştiriyoruz.

Günümüz rekabet ortamında işverenlerin istek ve talepleri göz önünde bulundurularak inşa edilecek veya yenilenecek yapıların tasarımları modern veya klasik olarak sizlere sunulur. Firmamız tecrübesi, bilgi birikimi ve profesyonel ekibi ile tasarım, teknik çizim ve uygulama için gerekli alt yapıya sahiptir. İşveren ihtiyaçlarının doğru tespiti ve talepleri değerlendirilerek fonksiyonel ve estetik konseptler için gerekli tasarımlar sizlere 3D görselleme ile sunulur. En iyi ve özel tasarımlar sizler için Enta Mimarlık profesyonel kadrosu tarafından hazırlanır. Siz de keyifle işletmenizin performansının nasıl arttığını keyifle izleyebilirsiniz.

Mimarlık Danışmanlık hizmeti ile hedeflerinize ve isteklerinize ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Her türlü arsa alımı ve seçimi, proje fizibilite çalışmaları, konsept tasarım çalışmaları, proje yönetimi, teklif – ihale-taahhüt işlemleri, inşaat koordinasyon işlemleri, mekanik tesisat, elektrik tesisat projelendirmesi, genel bakım ve tadilat işleri ve danışmanlığı hizmeti eksiksiz olarak verilir.

Tüm çalışma sistemimiz öncelikli hedef maksimum müşteri memnuniyeti ve yüksek verimliliktir. Çalışmalarımızı bu hedefe yönelik olarak yönlendiriyoruz. İşinde profesyonel mimar, mühendis ve teknik personellerden oluşan ekibimizle birlikte gerekli alt yapıya sahip ve yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Yapığımız işlerde müşterilerimizin maksimum faydası olacak şekilde maliyetleri optimize ederek yenilikçi yaratıcı çözümler sunarız.

Firmamız tarafından sağlanan proje yönetim hizmetleri proje tasarım, yapım aşamaları uzman ekibimiz tarafından detaylı ve titizlikle takip edilerek yürütülür. Müşteri istek ve talepleri doğrultusunda şekillenen konsept tasarım ve inşa süreci ile yatırımcılara en iyi hizmeti veririz. Hazırlanan tüm projelerde mimari açıdan zengin ve işlevsel olması için gerekli tüm çalışmaları yapıp sizlere sunulur.

Enta Mimarlık Yapı akılcı, teknik çözümler, yaratıcı konsept tasarımlar, hızlı, pratik, işlevselliği tüm projelerinde müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet verir. Verilen hizmetin nitelikli olabilmesi için detaylı incelemeler ve araştırmalar yapar.

Firmamız anahtar teslimi projeler ile müşterilerimizin beklentilerini üst düzeyde karşılayarak kalite ve maliyet uyumu sürecini müşterilerimizin faydasına olacak şekilde yürüttük. Her mekanın bir ruhu olduğuna inanarak bilinçli yatırımcıların çözüm ortağıyız. Tüm projelerde gerekli alt yapıya sahip tecrübe, bilgi birikimi ve uzman ekibimiz ile verdiğimiz tüm hizmetleri vaktinde teslim ederek sizlere en iyiyi sunmak için aralıksız çalışıyoruz.

Enta Mimarlık Yapı olarak tüm danışmanlık hizmeti için bizlerle iletişime geçebilir, keşif sonrası fiyat tekliflerimizi görebilirsiniz. Müşterilerle iletişim içerisinde yürütülen projeler ve mimari danışmanlık hizmetleri her zaman sürdürülebilir hale gelir. Yaptığımız tüm işleri başlangıç aşamasından teslime kadar tüm süreci yöneten firmamız güvenin tam adresidir. Şeffaf yönetim ve optimum çözümler ile aradığınız eksiksiz hizmeti firmamızda bulabilirsiniz.